Cennik transportu zwłok z zagranicy

Jeśli spotkała Państwa nieprzewidziana sytuacja, jaką jest śmierć bliskiej osoby poza granicami naszego kraju, Zakład Pogrzebowy EFEZ poleca swoje usługi! Cennik transportu zwłok z zagranicy uzależniony jest w głównej mierze od kraju, z którego transportowana będzie trumna lub urna. Czynnikiem decydującym o cenie będzie odległość, a co za tym idzie, przejechane kilometry. Oprócz tego, do dodatkowych opłat należy także dodać szereg usług koniecznych do wykonania zlecenia. Należą do nich: opłaty promowe, opłaty urzędowe np. odprawa konsularna, akty zgonu lub zezwolenie na wywóz ciała z kraju. W cenę wliczone są również opłaty za autostrady oraz winiety.

Transport zwłok z zagranicy - cennik. Ile kosztuje przewóz zmarłych do Polski?

Na całkowity koszt usługi przewozu ciała do Polski składa się wiele składowych. Cena transportu zwłok z zagranicy zawiera między innymi:

  • ilość kilometrów,
  • cena trumny/urny w zależności od modelu,
  • ceny promów czy opłaty miejscowe, które są różne w zależności od kraju, z którego transportujemy osobę zmarłą.

Ponadto, w cenę przewozu zwłok z zagranicy wliczamy także załatwienie wszelkiej wymaganej dokumentacji czy ubranie osoby zmarłej. Każdą wycenę usługi transportu zwłok do Polski ustalamy indywidualnie. Poniżej podajemy przykładowe ceny usługi z poszczególnych krajów.

4/5 - (10 głosy)
Call Now Button