Transport zwłok z Egiptu

Egipt od lat przyciąga rzesze turystów. Niekiedy jednak – w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub innych niepomyślnych czynników – zdarza się, że dochodzi do tragedii. Jak w takiej sytuacji wygląda transport zwłok z Egiptu?

Przewóz zwłok z Egiptu a formalności

Międzynarodowy transport zwłok wymaga odpowiedniego podejścia i doświadczenia. Samo sprowadzenie zwłok z Egiptu zazwyczaj odbywa się drogą powietrzną, choć istnieją sytuacje, w których rozwiązuje się to inaczej. Nasza firma od wielu lat wspiera rodziny w tych trudnych i niewyobrażalnie przykrych momentach. Wiemy, że transport zwłok z Egiptu wymaga praktyki i szybkiego działania. Możecie Państwo liczyć na nasz profesjonalizm, zaangażowanie i pełne wsparcie.

Nie wolno jednak zapomnieć o tym, że przewóz zwłok z Egiptu to również szereg formalności. Specyficzna dokumentacja może być trudna do samodzielnego uzupełnienia, zwłaszcza w obliczu tak przykrych doświadczeń. Z tego względu oferujemy pełnowymiarową pomoc. W momencie, gdy dochodzi do najgorszego, odbieramy ciało zmarłej lub zmarłego z kostnicy i przewozimy je do Kairu – stolicy kraju. Tam przeprowadzany jest formalny proces plombowania trumny i sprawdzenie kompletu potrzebnych do transportu dokumentów. Przewóz zwłok z Egiptu może zająć nawet 7 dni. 

Transport zwłok z Egiptu do Polski cena

Transport zwłok z Egiptu do Polski jest dość skomplikowany i czasochłonny – zazwyczaj zajmuje około tygodnia. Jego koszt jest zależny od wielu różnych czynników. Wpływ na cenę mogą mieć: odległość od najbliższego lotniska, forma wybranego transportu, rodzaj trumny, a także poziom skomplikowania w dopełnieniu formalności.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
W naszym zakładzie pogrzebowym wspieramy również, gdy jest potrzebny:

Potrzebujesz pomocy?

5/5 - (3 głosy)
Call Now Button