Sprowadzenie zwłok z Portugalii do Polski

Jeżeli spotkała Państwa nieprzewidziana sytuacja, jaką niewątpliwie jest śmierć bliskiej osoby w Portugalii, nasz Zakład Pogrzebowy EFEZ poleca usługi transportu zmarłych z Portugalii. Zapewniamy sprowadzenie zwłok lub urny z Portugalii do Polski wraz z załatwieniem wszelkich formalności urzędowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży – od 1991 roku świadczymy profesjonalne usługi transportu zmarłych, urn oraz szczątków ludzkich z zagranicy do Polski i z Polski za granicę.

Sprowadzenie zwłok z Portugalii – wysoka jakość usług

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem posiadamy niezbędne kompetencje do wykonywania usług międzynarodowego transportu zwłok, urn oraz szczątków ludzkich, w tym transportu zmarłych z Portugalii do Polski. Przewóz zwłok z Portugalii do Polski wymaga nie tylko odpowiedniego przygotowania logistycznego, ale także zrozumienia kultury, prawa oraz standardów, które obowiązują w obu krajach. Nasza firma gwarantuje, że:

  • zajmiemy się całością procesu, od formalności po transport;

  • zapewnimy odpowiednie warunki do przewozu ciała zgodnie z międzynarodowymi standardami;

  • pracujemy z zachowaniem etyki zawodowej oraz w poszanowaniu godności osoby zmarłej.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o powierzeniu nam przewozu zmarłych z Portugalii dostarczamy szczegółową wycenę, która obejmuje wszystkie koszty związane z transportem. Zapraszamy do kontaktu z nami, jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnej pomocy w procesie sprowadzenia zwłok z Portugalii. Dajemy gwarancję, że wszystko zostanie załatwione zgodnie z przepisami, szybko i sprawnie.

Organizujemy również przewóz zwłok z innych krajów – w naszej ofercie znajduje się między innymi:

W trudnej sytuacji, jaką jest śmierć bliskiej osoby, potrzebne jest zaufanie i profesjonalizm. Na naszej stronie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje oraz szczegółowy opis usług, które oferujemy. Zapewniamy pełne zaangażowanie i troskę o każdy detal.

Potrzebujesz pomocy?

DOKUMENTY

Wypełnione dokumenty prosimy przesłać na nasz adres mailowy:

Potrzebujesz pomocy?

Oceń usługę!
Call Now Button