Sprowadzenie zwłok ze Szwajcarii do Polski

Szwajcaria od lat przyciąga rzesze turystów. Niekiedy jednak – w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub innych niepomyślnych czynników – zdarza się, że dochodzi do tragedii. Jak w takiej sytuacji wygląda transport zwłok ze Szwajcarii?

Przewóz zwłok ze Szwajcarii a formalności

Międzynarodowy transport zwłok wymaga odpowiedniego podejścia i doświadczenia. Samo sprowadzenie zwłok ze Szwajcarii zazwyczaj odbywa się drogą powietrzną, choć istnieją sytuacje, w których rozwiązuje się to inaczej. Nasza firma od wielu lat wspiera rodziny w tych trudnych i niewyobrażalnie przykrych momentach. Wiemy, że transport zwłok ze Szwajcarii wymaga praktyki i szybkiego działania. Możecie Państwo liczyć na nasz profesjonalizm, zaangażowanie i pełne wsparcie.

Nie wolno jednak zapomnieć o tym, że przewóz zwłok ze Szwajcarii to również szereg formalności. Specyficzna dokumentacja może być trudna do samodzielnego uzupełnienia, zwłaszcza w obliczu tak przykrych doświadczeń. Z tego względu oferujemy pełnowymiarową pomoc. Przewóz zwłok ze Szwajcarii może zająć nawet 7 dni. 

Transport zwłok ze Szwajcarii do Polski cena

Transport zwłok ze Szwajcarii do Polski jest dość skomplikowany i czasochłonny – zazwyczaj zajmuje około tygodnia. Jego koszt jest zależny od wielu różnych czynników. Wpływ na cenę mogą mieć: odległość od najbliższego lotniska, forma wybranego transportu, rodzaj trumny, a także poziom skomplikowania w dopełnieniu formalności.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
W naszym zakładzie pogrzebowym wspieramy również, gdy jest potrzebny:

Potrzebujesz pomocy?

5/5 - (3 głosy)
Call Now Button