Zakład pogrzebowy EFEZ

Międzynarodowy transport zmarłych, urn oraz szczątków ludzkich. Z zagranicy do Polski i z Polski za granicę.

Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą na rynku funeralnym od 1991 roku. Lata doświadczenia w branży pogrzebowej, pozwoliły nam wyspecjalizować się w transporcie zmarłych do Polski oraz obywateli obcych krajów z Polski za granicę.

karawany

 

Cieszymy się zaufaniem setek klientów którzy zlecili nam usługę sprowadzenia do Polski swoich bliskich. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem posiadamy niezbędne kompetencję do wykonywania usług międzynarodowego transportu zwłok, urn oraz szczątków ludzkich. Reprezentujemy rodziny w urzędach załatwiając pełną dokumentację, konieczną do otrzymania pozwolenia na transport oraz do późniejszego pochówku w Polsce.

Kaplica

Od samego początku istnienia firmy, kierujemy się przede wszystkim etyką zawodową, którą rozumiemy jako szacunek do osoby zmarłej, jej rodziny oraz uczciwość. Wiemy, że w tak specjalistycznej branży jaką jest międzynarodowy transport zwłok oraz usługi pogrzebowe, takie podejście jest niezwykle istotne.

Znalezienie pomocy w trudnych chwilach podnosi na duchu, dlatego też, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom pełne wsparcie w tych niezwykle ciężkich momentach.

Transport zmarłych-Kwalifikacje

W naszej pracy, szczególny nacik kładziemy na profesjonalizm. Przygotowanie osoby zmarłej do transportu oraz pochówku jest jednym z kluczowych czynników wpływających na jakość usług. Nasz personel posiada specjalistyczne przygotowanie z zakresu tanatokosmetyki, toalety pośmiertnej, tanatologii oraz tanatopraksji(balsamacji zwłok), co gwarantuje, że wykonywane usługi przygotowania zwłok do transportu z zagranicy są na najwyższym poziomie. Uzyskane kwalifikacje świadczą, że zaliczamy się do grona firm świadczących usługi zgodnie ze najwyższymi standardami Europejskimi. 

Tanatopraksja
Tanatokosmetyka
Oceń usługę!
Call Now Button