Sprowadzenie zwłok z Kanady do Polski

Jeśli śmierć bliskiej osoby następuje poza granicami kraju, rodzi to wiele pytań powodując dodatkowy stres. Transport zwłok z Kanady do Polski wymaga załatwienia formalności, którymi niekiedy trudno się zająć samodzielnie. W naszym Zakładzie Pogrzebowym EFEZ posiadamy doświadczenie, zasoby oraz optymalizujemy proces sprowadzenia zwłok z Kanady. Działamy z szacunkiem dla osoby zmarłej, efektywnością i zrozumieniem dla każdego, kto znajduje się w tej trudnej sytuacji.

 

Kompleksowa usługa sprowadzenia zwłok z Kanady

Naszą misją jest wsparcie i pomoc dla rodzin w trudnych chwilach. Kompleksowa usługa sprowadzenia zwłok z Kanady obejmuje wszystkie niezbędne etapy procesu, umożliwiając skupienie się na pożegnaniu bliskiej osoby. Każde zlecone zadanie jest realizowane z najwyższą dbałością o szczegóły i przestrzeganiem wszelkich przepisów. Cenimy Twój spokój i złagodzimy ciężar sprowadzenia bliskiego do ojczyzny.

W naszej pracy najważniejsze jest doświadczenie, które zdobyliśmy przez wiele lat działalności na rynku usług pogrzebowych. Realizując międzynarodowy transport zwłok, dbamy o zachowanie godności zmarłego na każdym etapie procesu sprowadzenia zwłok z Kanady do Polski. Zapewniamy odpowiednie warunki transportu, zgodnie z obowiązującymi przepisami, z uwzględnieniem wszelkich wymagań sanitarnych i higienicznych. Potrzebujesz pomocy w sprowadzeniu zwłok z Kanady? Skontaktuj się z nami.

Potrzebujesz pomocy?

DOKUMENTY

Wypełnione dokumenty prosimy przesłać na nasz adres mailowy:

Potrzebujesz pomocy?

Oceń usługę!
Call Now Button