Sprowadzenie zwłok z Irlandii

Irlandia stała się tymczasowym domem wielu Polaków. Czy wiesz, że w obliczu najgorszego transport zwłok z Irlandii do Polski cena może – z powodu wielu różnych czynników – dla każdego może wyglądać nieco inaczej? Co wpływa na ostateczną wysokość poniesionych kosztów i jak wygląda przewóz zwłok z Irlandii do Polski?

Sprowadzenie zwłok z Irlandii

Transport zwłok z Irlandii do Polski oficjalnie uważany jest za międzynarodowy transport zwłok. Ze względu na to, że jest on związany z przekroczeniem granicy kraju, wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i dopełnienia wszelkich formalności po obu stronach. Nasza firma od ponad 30 lat zajmuje się wsparciem rodzin, które potrzebują pomocy w tego rodzaju sytuacjach. Wiemy, że przewóz zwłok z Irlandii musi spełniać określone normy i najwyższe standardy. Trudno o nich wspominać w obliczu tak przykrych doświadczeń. Tym z Państwa, którzy szukacie wsparcia, oferujemy profesjonalne usługi i pełne zaangażowanie.

Wspieramy nie tylko podczas transportu zwłok z Irlandii, ale również na każdym etapie tego przedsięwzięcia. Ułatwiamy wypełnienie dokumentów. Na życzenie rodziny przejmujemy wszelkie formalności. Na miejscu, przedstawiciel naszej firmy, zajmuje się koordynacją i każdym aspektem tego przewozu, począwszy od zaplombowania trumny, po sprowadzenie zwłok z Irlandii do kraju.

Transport zwłok z Irlandii do Polski cena

Zazwyczaj przewóz zwłok z Irlandii zajmuje kilka dni. Ostateczna wysokość ceny zależna jest od rodzaju transportu, czasu poświęconego tym działaniom, poziomu skomplikowania sytuacji związanej z dokumentacją i wyboru trumny. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt. Nasi specjaliści udzielą wszelkich informacji na temat możliwości sprowadzenia zwłok oraz szczegółowo omówią przebieg transportu.

Wspieramy również rodziny i firmy, którym potrzebny jest:

Potrzebujesz pomocy?

5/5 - (4 głosy)
Call Now Button