Sprowadzenie zwłok z Grecji do Polski

Jeśli potrzebują Państwo zorganizować sprowadzenie zwłok z Grecji, Zakład Pogrzebowy EFEZ poleca swoje usługi. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem posiadamy niezbędne kompetencje do wykonywania usług międzynarodowego transportu zwłok, urn oraz szczątków ludzkich, w tym transportu zmarłych z Grecji do Polski. Z nami proces sprowadzenia bliskiej osoby do kraju, w tak trudnym i bolesnym momencie, jest bezpieczny i profesjonalny.

Sprowadzenie zwłok z Grecji -bezpieczeństwo i szacunek

Rozumiemy, jak wielkim wyzwaniem może być konieczność sprowadzenia zwłok z zagranicy samodzielnie. Z tego względu przez cały proces sprowadzenia zwłok z Grecji, na każdym jego etapie, dbamy o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz o godnego traktowania zmarłych. Doskonale znamy przepisy dotyczące międzynarodowego transportu zwłok i jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Jesteśmy świadomi, że sprowadzenie zwłok z Grecji jest jednym z ważniejszych aspektów dla rodzin zmarłych. Dlatego zapewniamy pełną przejrzystość naszych usług. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o powierzeniu nam przewozu zmarłych z Australii dostarczamy szczegółową wycenę, która obejmuje wszystkie koszty związane z transportem.

Zapraszamy do kontaktu z nami, jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnej pomocy w procesie sprowadzenia zwłok z Grecji. Dajemy gwarancję, że wszystko zostanie załatwione zgodnie z przepisami, szybko i sprawnie.

Organizujemy również przewóz zwłok z innych krajów – w naszej ofercie znajduje się między innymi:

Potrzebujesz pomocy?

DOKUMENTY

Wypełnione dokumenty prosimy przesłać na nasz adres mailowy:

Potrzebujesz pomocy?

Oceń usługę!
Call Now Button