Sprowadzenie zwłok z Austrii

Każdego roku na terenie Austrii umiera wielu Polaków. W zdecydowanej większości rodziny osób zmarłych decydują się na sprowadzenie zwłok z Austrii do Polski oraz pochówek na miejscowych cmentarzach. Aby zorganizować przewóz zwłok z Austrii oraz pochówek w Polsce, niezbędne jest skorzystanie z usług wyspecjalizowanej i doświadczonej w tej dziedzinie firmy. Nasz Zakład Pogrzebowy EFEZ świadczy profesjonalne usługi transportu zmarłych, urn oraz szczątków ludzkich z zagranicy do Polski i z Polski za granicę. Usługi transportu zwłok z Austrii wykonujemy profesjonalnie i szybko, a także kompleksowo pomagamy we wszelkich aspektach związanych z międzynarodowym transportem zwłok.

Potrzebujesz pomocy?

Transport zwłok z Austrii do Polski – profesjonalna i kompleksowa obsługa

Każde sprowadzenie zwłok z Austrii do Polski wykonujemy kompleksowo, z zachowaniem etyki zawodowej, w szczególności poszanowania godności osoby zmarłej. Działamy na rynku funeralnym od 1991 roku, co pozwoliło nam na zdobycie dużego doświadczenia i zaufania setek klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby usługi transportu zwłok z Austrii były na jak najwyższym poziomie. Posiadamy również niezbędne kompetencje do wykonywania usług międzynarodowego transportu zmarłych, urn oraz szczątków ludzkich. Wyróżnia nas kompleksowość świadczonych usług – pomagamy we wszelkich aspektach związanych z międzynarodowym transportem zwłok. Pracujemy zawsze z zachowaniem etyki zawodowej oraz w poszanowaniu godności osoby zmarłej, zapewniając zachowanie najwyższych standardów europejskich.
Organizujemy nie tylko przewóz zwłok z Austrii do Polski, ale i innych krajów europejskich, w tym:  

Świadczymy również usługi międzynarodowego przewozu zmarłych z innych krajów, jak transport zwłok z Turcji czy transport zwłok z Egiptu.

Potrzebujesz pomocy?

5/5 - (5 głosy)
Call Now Button