Transport Zwłok z Norwegii do Polski

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w zorganizowaniu transportu zwłok z Norwegii, polecamy usługi Zakładu Pogrzebowego EFEZ. Śmierć bliskiej osoby jest zawsze traumatycznym przeżyciem. W sytuacji, gdy zgon następuje poza granicami kraju, potrzebna jest często pomoc w wielu formalnościach związanych z transportem ciała zmarłego do kraju. W zdecydowanej większości bowiem rodziny osób zmarłych decydują się na transport zwłok z Norwegii do Polski oraz pochówek na miejscowych cmentarzach. Nasz zakład świadczy profesjonalne usługi transportu zmarłych, urn oraz szczątków ludzkich z zagranicy do Polski i z Polski za granicę.

Transport zwłok z Norwegii

Sprowadzenie zwłok z Norwegii – co należy zrobić?

Aby zorganizować przewóz zwłok lub urny z Norwegii do Polski lub z Polski do Norwegii należy:

 • skontaktować się z pracownikami naszej firmy telefonicznie lub mailowo (telefon jest czynny całodobowo, również w niedziele i święta);
 • przesłać nam wymagane dokumenty mailowo (dokumenty można pobrać poniżej). W przypadku wymaganych przez norweski lub polski urząd dodatkowych dokumentów nasz pracownik poinformuje Państwa o tym.

Średni czas realizacji usługi to 3 dni robocze, a ceny przewozu zwłok z Norwegii do Polski zaczynają się od 6000 zł. Usługę świadczymy kompleksowo również z załatwieniem wszelkich formalności urzędowych w Norwegii.

Transport zwłok z Norwegii do Polski – usługi na najwyższym poziomie

Ze względu na bardzo atrakcyjny rynek pracy, każdego roku do Norwegii wyjeżdża wielu Polaków. Wiążą się z tym często sytuacje na które nie jesteśmy przygotowani. Takim niewątpliwie trudnym dla każdego z nas wydarzeniem jest śmierć bliskiej osoby. Szczególnie zagubieni w takim momencie jesteśmy, gdy zgon nastąpi w Norwegii.

W zdecydowanej większości nikt z osób przebywających za granicą nigdy nie miał do czynienia z sytuacją, w której musiał organizować transport zmarłego lub urny z Norwegii do Polski. Czujemy się wtedy zagubieni i nie bardzo wiemy, co mamy zrobić. Z jednej strony jesteśmy zrozpaczeni po utracie bliskiej osoby, a jednocześnie stajemy przed decyzją o wyborze firmy, która wykona dla nas transport zwłok lub urny z Norwegii do Polski. Co zatem zrobić w takiej sytuacji? Pomagamy w kompleksowej organizacji przewozu zwłok z Norwegii do Polski z najwyższa starannością i zachowaniem wszelkich standardów.  

Przewóz osób zmarłych oraz prochów ludzkich z Norwegii do Polski jest to niewątpliwie zadanie przeznaczone dla wyspecjalizowanych firm. Transport zwłok oraz urn z prochami z Norwegii do Polski jest naszą profesją od 30 lat. Świadczymy usługi transportu osób zmarłych na najwyższym poziomie oraz zgodnie z ustawą o cmentarzach i chowaniu zmarłych.

Transport zmarłych z Norwegii – wymagane dokumenty

W ramach sprowadzenia trumny z ciałem lub urny z prochami, na życzenie rodziny osoby zmarłej, oferujemy swoją pomoc w uzyskaniu następujących dokumentów:

 • pozwolenie właściwego Starosty na transport zwłok z Norwegii oraz pochówek zwłok/prochów w Polsce,
 • Melding om dodsfall – norweski akt zgonu wydawany przez Folkeregister, Tingrett(sąd) lub Lensmann (komendant Policji),
 • Legeerklæring om dødsfall – zaświadczenie o zgonie wydawane przez Norweski szpital,
 • Smitteatest – zaświadczenie, iż zgon nie nastąpił na skutek chorób zakaźnych wydawane przez norweskiego lekarza,
 • zezwolenie konsula na przewóz zwłok/prochów z Norwegii.

Transport zwłok z Norwegii do Polski – kompleksowość usług

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w przewozie osób zmarłych oraz prochów z zagranicy do Polski, dlatego też, jeśli otrzymaliście Państwo informację o zgonie bliskiej osoby w Norwegii od Konsula lub miejscowej Policji, w pierwszej kolejności zalecamy skontaktować się z przedstawicielem naszej firmy pod całodobowym numerem kontaktowym +48 509 491 739.

Po uzyskaniu, podstawowych informacji poinformujemy Państwa o dalszej procedurze. W ciągu ostatnich kilkunastu lat wsparliśmy wielu naszych Klientów, oferując kompleksowy transport zwłok oraz prochów z zagranicy. Dzięki temu udało nam się zoptymalizować proces dokonywania formalności tak, aby czas od momentu zlecenia do przewozu skrócić do minimum. Jesteśmy świadomi, jakim zaufaniem darzą nas klienci zlecający transport zwłok z Norwegii do Polski, dlatego gwarantujemy wykonanie usługi z zachowaniem najwyższych standardów oraz etyki zawodowej. Do wykonania przewozu zmarłych z Norwegii, zgodnie z obowiązującymi przepisami, niezbędne jest użycie specjalnej trumny drewnianej z wkładem metalowym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór tego typu trumien (również dębowych).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz odpowiadając na częste pytanie, czy jedyną możliwością sprowadzenia osoby zmarłej jest transport zwłok z Norwegii do Polski, informujemy, że poza tradycyjnym przewozem trumny istnieje możliwość kremacji w Norwegii oraz sprowadzenie urny z prochami. Wierzymy, że dla wielu z Państwa takie rozwiązanie jest spełnieniem woli osoby zmarłej, dlatego decydując się na współpracę z nami, mogą być Państwo pewni, iż niezależnie od wybranej formy, zrealizujemy usługę z najwyższym poszanowaniem dla zmarłego.

Organizujemy również międzynarodowy transport zwłok z innych krajów europejskich – w naszej ofercie znajduje się między innymi:

Świadczymy również usługi międzynarodowego przewozu zmarłych z innych krajów, jak transport zwłok z Turcji czy transport zwłok z Egiptu.


DOKUMENTY

Wypełnione dokumenty prosimy przesłać na nasz adres mailowy:

Sprowadzenie zwłok z Norwegii
Potrzebujesz Sprowadzić Ciało bliskiej osoby z Norwegii do Polski? Jesteśmy do Państwa Dyspozycji 24/7

(W naszej firmie porady i wycena są zawsze bezpłatne!)

Separator

Transport zwłok z Norwegii

W ramach sprowadzenia trumny z ciałem lub urny z prochami, na życzenie rodziny osoby zmarłej, oferujemy swoją pomoc w uzyskaniu następujących dokumentów:

 • Pozwolenie właściwego Starosty na transport zwłok z Norwegii oraz pochówek zwłok/prochów w Polsce,
 • Melding om dodsfall – norweski akt zgonu wydawany przez Folkeregister, Tingrett(sąd) lub Lensmann (komendant Policji),
 • Legeerklæring om dødsfall – zaświadczenie o zgonie wydawane przez Norweski szpital,
 • Smitteatest – zaświadczenie, iż zgon nie nastąpił na skutek chorób zakaźnych wydawane przez norweskiego lekarza,
 • Zezwolenie konsula na przewóz zwłok/prochów z Norwegii.

Potrzebujesz pomocy?

Transport zwłok z Norwegii do Polski

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w przewozie osób zmarłych oraz prochów z zagranicy do Polski, dlatego też, jeśli otrzymaliście Państwo informację o zgonie bliskiej osoby w Norwegii od Konsula lub miejscowej Policji, w pierwszej kolejności zalecamy skontaktować się z przedstawicielem naszej firmy pod całodobowym numerem kontaktowym +48 509 491 739.

Po uzyskaniu, podstawowych informacji, poinformujemy Państwa o dalszej procedurze. W ciągu ostatnich kilkunastu lat wsparliśmy wielu naszych Klientów, oferując kompleksowy transport zwłok oraz prochów z zagranicy. Dzięki temu, udało nam się zoptymalizować proces dokonywania formalności tak, aby czas od momentu zlecenia do przewozu skrócić do minimum. Jesteśmy świadomi, jakim zaufaniem darzą nas klienci zlecający transport zwłok z Norwegii do Polski, dlatego gwarantujemy wykonanie usługi z zachowaniem najwyższych standardów oraz etyki zawodowej. Do wykonania przewozu, zgodnie z obowiązującymi przepisami, niezbędne jest użycie specjalnej trumny drewnianej z wkładem metalowym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór tego typu trumien (również dębowych).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz odpowiadając na częste pytanie, czy jedyną możliwością sprowadzenia osoby zmarłej jest transport zwłok z Norwegii do Polski, poza tradycyjnym przewozem trumny, oferujemy Państwu usługę kremacji w Norwegii oraz sprowadzenie urny z Prochami. Wierzymy, że dla wielu z Państwa takie rozwiązanie jest spełnieniem woli osoby zmarłej, dlatego decydując się na współpracę z nami, mogą być Państwo pewni, iż niezależnie od wybranej formy, zrealizujemy usługę z najwyższym poszanowaniem dla zmarłego.

Transport zwłok z Norwegii do Polski – cennik

Cennik transportu zwłok z Norwegii do Polski jest zróżnicowany, bowiem nie da się jednoznacznie określić ceny usługi ze względu na kilka zmiennych, które są zależne od indywidualnego przypadku. Na koszt sprowadzenia trumny bądź urny z Norwegii składa się przede wszystkim rodzaj trumny bądź urny, zakres usług, jak również ilość kilometrów, które musimy przejechać.

Orientacyjną wycenę można znaleźć na naszej stronie, w zakładce, ’transport zwłok z Norwegii do Polski cennik’. Dla przykładu organizując transport zwłok z Oslo do Polski, ceny zaczynają się od 6000 zł. Zależy nam, aby nie zaskoczyły Państwa, żadne dodatkowe koszta, dlatego też całkowitą wycenę usługi podajemy już podczas pierwszego kontaktu z naszą firmą. Ponieważ, transport zwłok z Norwegii do Polski jest usługą złożoną, każdy przewóz wyceniamy indywidualnie, optymalizując koszta tak, aby sprostać możliwościom finansowym naszych Klientów.

Świadczymy kompleksową pomoc, bowiem wierzymy, że jest to dla Państwa ogromne ułatwienie w tym trudnym czasie, dlatego oferujemy również możliwość ubioru oraz przygotowania zmarłego do pochówku w Polsce.

Potrzebujesz pomocy?

4.9/5 - (25 głosy)
Call Now Button