...

Transport Zwłok z Norwegii do Polski

Aby zorganizować przewóz zwłok lub urny z Norwegii do Polski lub z Polski do Norwegii należy:

Przewóz osób zmarłych oraz prochów ludzkich z Norwegii do Polski jest to niewątpliwie zadanie przeznaczone dla wyspecjalizowanych firm. Transport zwłok oraz urn z prochami z Norwegii do Polski, jest naszą profesją od 30 lat. Świadczymy usługi transportu osób zmarłych na najwyższym poziomie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych oraz zgodnie z ustawą o cmantarzach i chowaniu zmarłych.

Ze względu na bardzo atrakcyjny rynek pracy, każdego roku do Norwegii wyjeżdza wielu Polaków. Wiążą się z tym często sytuacje na które nie jesteśmy przygotowani. Takim niewątpliwie trudnym dla każdego z nas wydarzeniem jest śmierć bliskiej osoby. Szczególnie zagubieni w takim momencie jesteśmy, gdy zgon nastąpi w Norwegii.

W zdecydowanej większości nikt z osób przebywających za granicą nigdy nie miał doczynienia z sytuacją, w której musiał organizować transport zmarłego lub urny z Norwegii do Polski. Czujemy się wtedy zagubieni i nie bardzo wiemy co mamy zrobić. Z jednej strony jesteśmy zrozpaczeni po utracie bliskiej osoby a jednocześnie stajemy przed decyzją o wyborze firmy która wykona dla nas transport zwłok lub urny z Norwegii do Polski. Co zatem zrobić w takiej sytuacji? Od czego zacząć?

DOKUMENTY

Wypełnione dokumenty prosimy przesłać na nasz adres mailowy:

Transport zwłok z Norwegii

W ramach sprowadzenia trumny z ciałem lub urny z prochami, na życzenie rodziny osoby zmarłej, oferujemy swoją pomoc w uzyskaniu następujących dokumentów:

  • Pozwolenie właściwego Starosty na transport zwłok z Norwegii oraz pochówek zwłok/prochów w Polsce,
  • Melding om dodsfall – norweski akt zgonu wydawany przez Folkeregister, Tingrett(sąd) lub Lensmann (komendant Policji),
  • Legeerklæring om dødsfall – zaświadczenie o zgonie wydawane przez Norweski szpital,
  • Smitteatest – zaświadczenie, iż zgon nie nastąpił na skutek chorób zakaźnych wydawane przez norweskiego lekarza,
  • Zezwolenie konsula na przewóz zwłok/prochów z Norwegii.

Transport zwłok z Norwegii do Polski

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w przewozie osób zmarłych oraz prochów z zagranicy do Polski, dlatego też, jeśli otrzymaliście Państwo informację o zgonie bliskiej osoby w Norwegii od Konsula lub miejscowej Policji, w pierwszej kolejności zalecamy skontaktować się z przedstawicielem naszej firmy pod całodobowym numerem kontaktowym +48 509 491 739.

Po uzyskaniu, podstawowych informacji, poinformujemy Państwa o dalszej procedurze. W ciągu ostatnich kilkunastu lat wsparliśmy wielu naszych Klientów, oferując kompleksowy transport zwłok oraz prochów z zagranicy. Dzięki temu, udało nam się zoptymalizować proces dokonywania formalności tak, aby czas od momentu zlecenia do przewozu skrócić do minimum. Jesteśmy świadomi, jakim zaufaniem darzą nas klienci zlecający transport zwłok z Norwegii do Polski, dlatego gwarantujemy wykonanie usługi z zachowaniem najwyższych standardów oraz etyki zawodowej. Do wykonania przewozu, zgodnie z obowiązującymi przepisami, niezbędne jest użycie specjalnej trumny drewnianej z wkładem metalowym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór tego typu trumien (również dębowych).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz odpowiadając na częste pytanie, czy jedyną możliwością sprowadzenia osoby zmarłej jest transport zwłok z Norwegii do Polski, poza tradycyjnym przewozem trumny, oferujemy Państwu usługę kremacji w Norwegii oraz sprowadzenie urny z Prochami. Wierzymy, że dla wielu z Państwa takie rozwiązanie jest spełnieniem woli osoby zmarłej, dlatego decydując się na współpracę z nami, mogą być Państwo pewni, iż niezależnie od wybranej formy, zrealizujemy usługę z najwyższym poszanowaniem dla zmarłego.

Transport zwłok z Norwegii do Polski – cennik

Cennik transportu zwłok z Norwegii do Polski jest zróżnicowany, bowiem nie da się jednoznacznie określić ceny usługi ze względu na kilka zmiennych, które są zależne od indywidualnego przypadku. Na koszt sprowadzenia trumny bądź urny z Norwegii składa się przede wszystkim rodzaj trumny bądź urny, zakres usług, jak również ilość kilometrów, które musimy przejechać.

Orientacyjną wycenę można znaleźć na naszej stronie, w zakładce, ’transport zwłok z Norwegii do Polski cennik’. Dla przykładu organizując transport zwłok z Oslo do Polski, ceny zaczynają się od 6000 zł. Zależy nam, aby nie zaskoczyły Państwa, żadne dodatkowe koszta, dlatego też całkowitą wycenę usługi podajemy już podczas pierwszego kontaktu z naszą firmą. Ponieważ, transport zwłok z Norwegii do Polski jest usługą złożoną, każdy przewóz wyceniamy indywidualnie, optymalizując koszta tak, aby sprostać możliwościom finansowym naszych Klientów.

Świadczymy kompleksową pomoc, bowiem wierzymy, że jest to dla Państwa ogromne ułatwienie w tym trudnym czasie, dlatego oferujemy również możliwość ubioru oraz przygotowania zmarłego do pochówku w Polsce.

Zadzwoń teraz

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.