Transport zwłok z Turcji

Wiele osób wyjeżdża z Polski do Turcji zarówno w celach zawodowych, jak i turystycznych. Zdarza się jednak, że z powodu nieszczęśliwego wypadku dochodzi do najgorszego. Jak w tego rodzaju sytuacji wygląda transport zwłok z Turcji?

Sprowadzenie zwłok z Turcji

Przewóz zwłok z Turcji wymaga odpowiedniego przygotowania. Poza kwestiami związanymi z uzyskaniem zgody na transport zwłok, aktem zgonu i certyfikatem dla urny należy wypełnić szereg ważnych i kluczowych dla tego rodzaju przedsięwzięć dokumentów. Prawda jest taka, że międzynarodowy transport zwłok wiąże się z dopełnieniem wielu specyficznych formalności. Nasza firma od wielu lat wspiera tych, którzy w obliczu tragedii potrzebują kompleksowej pomocy. Przewóz zwłok z Turcji do Polski to dla nas priorytet. Możecie Państwo liczyć na nasz profesjonalizm i pełnowymiarowe wsparcie.

Mamy świadomość, że wypełnienie koniecznej dokumentacji, szczególnie w obliczu dotkliwych doświadczeń, może być bardzo trudne. Na życzenie rodziny samodzielnie dopełniamy wszelkich formalności. Gdy dochodzi do najgorszego, realizujemy każdy etap transportu, począwszy od odbioru ciała zmarłego, po przewiezienie go do kraju. Na miejscu całość koordynuje nasz przedstawiciel. Po formalnym zaplombowaniu trumny i sprawdzeniu kompletu dokumentów sprowadzamy zwłoki do Polski.

Transport zwłok z Turcji do Polski cena

Transport zwłok z Turcji do Polski zazwyczaj zajmuje kilka dni. Koszt tej usługi jest zależny od wielu różnych czynników. Wpływają na niego: rodzaj transportu, wybór trumny, a także poziom skomplikowania całego procesu związanego z dopełnieniem wszelkich formalności, w tym uzupełniania dokumentacji.

Wszelkie pytania można kierować do nas drogą e-mailową lub telefonicznie.
Nasz zakład pogrzebowy wspiera również tych, którym potrzebny jest:


Potrzebujesz pomocy?

4/5 - (5 głosy)
Call Now Button