Sprowadzenie zwłok z USA do Polski

Jeśli potrzebują Państwo zorganizować transport zwłok z USA do Polski, Zakład Pogrzebowy EFEZ poleca swoje usługi. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem posiadamy niezbędne kompetencje do wykonywania usług międzynarodowego transportu zmarłych, urn oraz szczątków ludzkich, w tym transportu zwłok ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Dokładamy wszelkich starań, by każdy przewóz trumny bądź urny z prochami z USA odbywał się bezproblemowo i sprawnie.

Potrzebujesz pomocy?

Sprowadzenie zwłok z USA do Polski – profesjonalne usługi

Zakład Pogrzebowy EFEZ istnieje na rynku funeralnym już od kilkunastu lat, dlatego dajemy Państwu gwarancję, że każde zlecenie zrealizujemy profesjonalnie, z dbałością o najwyższą jakość i zachowanie wszelkich standardów. Międzynarodowy transport zwłok, w tym transport zwłok z USA do Polski, odbywa się zawsze w poszanowaniu dla godności osoby zmarłej i szacunku dla członków rodziny w tak trudnej dla nich sytuacji.

Organizujemy również przewóz zwłok z innych krajów – w naszej ofercie znajduje się między innymi:

Pomagamy także w załatwianiu wszelkiej dokumentacji i formalności urzędowych oraz zapewniamy pełne wsparcie z zachowaniem najwyższych standardów europejskich.

Potrzebujesz pomocy?

5/5 - (4 głosy)
Call Now Button