Transport zwłok z Czech

Każdego roku na terenie Czech umiera wielu Polaków. W zdecydowanej większości rodziny osób zmarłych decydują się na transport zwłok z Czech do Polski oraz pochówek na miejscowych cmentarzach. Aby zorganizować transport ciała z Czech oraz pochówek w Polsce, niezbędne jest skorzystanie z usług wyspecjalizowanej w tej dziedzinie firmy. Nasz Zakład Pogrzebowy EFEZ świadczy profesjonalne usługi transportu zmarłych, urn oraz szczątków ludzkich z zagranicy do Polski i z Polski za granicę. Usługi transportu zwłok z Czech wykonujemy profesjonalnie i szybko, a także kompleksowo pomagamy we wszelkich aspektach związanych z międzynarodowym transportem zwłok. Zapewniamy pełne wsparcie z zachowaniem najwyższych standardów europejskich.

Potrzebujesz pomocy?

Przewóz zwłok z Czech do Polski – kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Dokładamy wszelkich starań, aby usługi sprowadzania zwłok z Czech były na jak najwyższym poziomie. Każdy przewóz zwłok z Czech do Polski wykonujemy kompleksowo, z zachowaniem etyki zawodowej, w szczególności poszanowania godności osoby zmarłej. Znamy się na tym, co robimy – działamy na rynku funeralnym od 1991 roku, co pozwoliło nam na zdobycie dużego doświadczenia i zaufania setek klientów. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem posiadamy niezbędne kompetencje do wykonywania usług międzynarodowego transportu zmarłych, urn oraz szczątków ludzkich.

Oprócz transportu zwłok z Czech do Polski świadczymy również usługi międzynarodowego transportu zwłok z innych krajów europejskich, między innymi:

Świadczymy również usługi międzynarodowego przewozu zmarłych z innych krajów, jak transport zwłok z Turcji czy transport zwłok z Egiptu.

DOKUMENTY

Wypełnione dokumenty prosimy przesłać na nasz adres mailowy:

Potrzebujesz pomocy?

5/5 - (2 głosy)
Call Now Button