Transport zwłok z Anglii

Aby zorganizować przewóz zwłok lub urny z Anglii do Polski lub z Polski do Anglii:

Przewóz zwłok, urn czy szczątków ludzkich z Anglii do Polski jest to niewątpliwie zadanie przeznaczone dla wyspecjalizowanych firm. Od 1991 roku naszą profesją jest międzynarodowy transport zmarłych, urn oraz szczątków ludzkich z Wielkiej Brytanii do Polski. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich standardów europejskich. Jest to możliwe dzięki wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu.

Anglia jest jednym z najczęściej wybieranych krajów do którego wyjeżdzaja Polacy. Od wejścia Polski do Unii Europejskiej Wielka Brytania stała się atrakcyjnym rynkiem pod kątem zawodowym oraz edukacyjnym. W związku z tym, że tak liczna grupa naszych rodaków przebywa w Wilekiej Brytanii statystycznie dość często dochodzi tam do zgonów.

Jeśli Państwa spotkała taka nieprzewidziana sytuacja jaką niewątpliwie jest śmierć bliskiej osoby w Anglii, polecamy skorzystać z usług firmy, świadczącej międzynarodowy transport zwłok. Nasza firma zapewnia sprowadzenie zwłok lub urny z Anglii do Polski wraz z załatwieniem wszelkich formalności urzędowych. W takim razie co zrobić gdy śmierć nastąpiła w Wielkiej Brytanii?

DOKUMENTY

Wypełnione dokumenty prosimy przesłać na nasz adres mailowy:

Transport zwłok z Anglii do Polski

Jeśli potrzebują Państwo zorganizować transport zwłok z Anglii, zakład pogrzebowy EFEZ poleca swoje usługi. Anglia jest jednym z najczęściej wybieranych krajów do którego wyjeżdżają Polacy. Od wejścia Polski do Unii Europejskiej Wielka Brytania stała się atrakcyjnym rynkiem pod kątem zawodowym oraz edukacyjnym. W związku z tym, że tak liczna grupa naszych rodaków przebywa w Wielkiej Brytanii statystycznie dość często dochodzi tam do zgonów.

Jeśli Państwa spotkała taka nieprzewidziana sytuacja jaką niewątpliwie jest śmierć bliskiej osoby w Anglii, polecamy skorzystać z usług firmy, świadczącej międzynarodowy transport zwłok. Nasza firma zapewnia sprowadzenie zwłok lub urny z Anglii do Polski wraz z załatwieniem wszelkich formalności urzędowych. W takim razie co zrobić, gdy śmierć nastąpiła w Wielkiej Brytanii?

Potrzebujesz pomocy?

Transport zwłok z Anglii do Polski

Jako doświadczona firma gwarantujemy Państwu sprowadzenie zwłok z Anglii z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakim zaufaniem obdarzają nas Klienci zlecający nam transport zwłok z Anglii, dlatego czujemy się zobowiązani do wykonania usługi z zachowaniem etyki zawodowej oraz poszanowania godności do osoby zmarłej. Ponadto, oferujemy kompleksową pomoc oraz fachowe doradztwo odnośnie wszelkich aspektów związanych ze sprowadzeniem zwłok z Anglii. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na pełne zrozumienie oraz wsparcie w tych trudnych chwilach.

W swojej wieloletniej pracy w międzynarodowym transporcie zmarłych sprowadziliśmy z Anglii do Polski kilkaset ciał oraz urn z prochami. W ramach usługi, na podstawie upoważnienia rodziny osoby zmarłej w Anglii, reprezentujemy Klientów w urzędach, załatwiając wszelkie dokumenty po stronie angielskiej i polskiej, które są potrzebne do przewozu, jak również do późniejszego pochówku trumny lub urny.

Przewóz zwłok z Anglii do Polski odbywa się drogą lądową przy użyciu specjalnie przeznaczonych do tego celu karawanów pogrzebowych. Oferujemy również transport urn z prochami z Anglii wraz z usługą kremacji. Posiadamy szeroki wybór trumien z wkładem metalowym (trumna taka jest wymagana do uzyskania pozwolenia na transport zwłok z Anglii) oraz urn. Na życzenie rodziny, nasz wykwalifikowany personel ubierze osobę zmarłą przed złożeniem ciała do trumny. Oferujemy również darmową poradę oraz kosztorys usług. Jeśli są Państwo zainteresowani, zachęcamy do kontaktu pod całodobowym numerem +48 509491739

Ile trwa sprowadzenie zwłok z Anglii do Polski?

Całkowity czas wykonania usługi to zwykle ok. 3-5 dni roboczych. Transport zwłok z Anglii do Polski trwa zwykle tyle samo, co sprowadzenie urny. Jeśli jednak zdecydujecie się Państwo na przewóz urny z prochami, czas ten może się wydłużyć w zależności od terminu kremacji w Anglii. Wykonujemy usługi przewozu osób zmarłych ze wszystkich miejsc na Wyspach Brytyjskich, również z Irlandii, Walii czy Szkocji.

Transport zwłok z Anglii do Polski – koszt

Na całkowity koszt transportu zwłok z Anglii składa się kilka czynników, między innymi:

  • model trumny, a w przypadku kremacji – urny,
  • miejsce, z którego będziemy wykonywać transport,
  • koszty miejscowe, takie jak opłata za chłodnie lub kremację.

Z tego względu każdą usługę związaną ze sprowadzeniem zwłok z Anglii wyceniamy indywidualnie, już podczas pierwszego kontaktu z naszą firmą. Zależy nam, aby ustalić całkowitą i ostateczną cenę usługi jeszcze przed rozpoczęciem procedury, tak aby nie zaskoczyły Państwa żadne dodatkowe koszty. Ponieważ jesteśmy bezpośrednim wykonawcą usług i nie korzystamy z pośredników, możemy zagwarantować naszym Klientom konkurencyjne ceny. Przykładowy kosztorys transportu zwłok z Anglii do Polski znajdziecie Państwo w naszym cenniku. Szczegółowe informacje oraz koszta dostępne są pod całodobowym numerem kontaktowym +48 509491739.

Oprócz transportu zwłok z Niemiec do Polski świadczymy również usługi międzynarodowego transportu zwłok z innych krajów europejskich, między innymi:

Świadczymy również usługi międzynarodowego przewozu zmarłych z innych krajów, jak transport zwłok z Turcji czy transport zwłok z Egiptu.

Potrzebujesz pomocy?

4.7/5 - (24 głosy)
Call Now Button