...

Transport zwłok na Ukrainę

Aby zorganizować przewóz zwłok lub urny z Ukrainy do Polski lub z Polski na Ukrainę należy:

Ukraina Kovel

Od czasu, gdy Polska stała się wschodnią granicą Unii Europejskiej oraz strefy Shengen, nasz kraj, stał się atrakcyjnym rynkiem pracy oraz edukacyjnym dla naszych wschodnich sąsiadów. Każdego miesiąca wielu obywateli Ukrainy przekracza granicę Polski.

Niestety jak pokazują dane, wiele osób pochodzenia Ukraińskiego również umiera na terenie Polski. Dla rodzin osób zmarłych jest to bardzo bolesny moment, szczególnie, gdy śmierć nastąpi za granicami kraju i trzeba zorganizować sprowadzenie ciała na Ukrainę.

Sprowadzenie zwłok, urn oraz szczątków ludzkich z Ukrainy do Polski oraz z Polski na Ukrainę jest to zlecenie, które wymaga od Państwa skorzystanie ze specjalistycznej firmy. Nasz zakład wykonuje usługi związane z przewozem zmarłych od blisko 30 lat. Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz strefy Shchengen Ukraina stała się jednym z najczestszych kierunków do których jeżdżą nasze karawany. Transportujemy zmarłych obywateli Ukrainy głównie do takich miast jak Lwów, Kijów, Odessa, Chmielnicki, Winnica, Krzywy Róg, Zaporoże. Nasze karawany mijają granice Ukraińską przeważnie w Medyce, Korczowa-Krakowiec, Hrebenne, Berdyszcze, Zosin-Uściług oraz Kościenko-Smolnica. Jeśli znaleźliście sie Państwo w tak trudnej i nieprzewidywalnej sytuacji jaka jest zgon bliskiej osoby w Polsce. Prosimy o kontakt. Z pewnością pomożemy.

DOKUMENTY

Wypełnione dokumenty prosimy przesłać na nasz adres mailowy:

Transport Ukraina

Transport zwłok na Ukrainę 

Aby zorganizować transport zwłok na Ukrainę, wymagane jest uzyskanie zaświadczenia od Ukraińskiego zarządcy cmentarza, zezwolenia z Polskiego sanepidu oraz pozwolenia od Ukraińskiego konsula. W ramach usługi przewozu zwłok do Ukrainy pozyskujemy w Państwa imieniu niezbędne dokumenty wraz z tłumaczeniami aktów zgonu na język Ukraiński przez tłumacza przysięgłego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór trumien i urn. Wieloletnie doświadczenie oraz kilkaset wykonanych przewozów, pozwoliło nam wyspecjalizować się w transporcie zwłok na Ukrainę.

Posiadamy niezbędne kompetencje do załatwienia wszelkich formalności związanych z przewozem trumien oraz urn z prochami z Polski do Ukrainy. Przewóz, wykonujemy specjalnie przeznaczonymi do tego celu karawanami pogrzebowymi. Na życzenie rodziny osoby zmarłej, oferujemy usługi kremacji w Polsce. Najważniejszą kwestią jest nas szacunek do osoby zmarłej, dlatego też nasi wyspecjalizowani pracownicy przygotują osobę na czas transportu z zachowaniem najwyższej etyki zawodowej. Staramy się, aby czas załatwienia wszelkich formalności skrócić do minimum, stąd też transport zwłok na Ukrainę zwykle nie przekracza trzech dni, od momentu zlecenia. Jeśli chcielibyście Państwo uzyskać darmową poradę, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48-509-491-739

Transport zwłok na Ukrainę –  cennik

Cennik transportu zwłok na Ukrainę oraz urn z prochami obywateli Ukrainy z Polski, są zależne od kilku składowych, są to między innymi: ilość kilometrów, jakie musimy przejechać do miejsca docelowego, jak również wybór trumny bądź urny. Do transportu ciała wykorzystujemy trumny drewniane (również dębowe) z wkładem metalowym. Jest to konieczne do otrzymania zezwolenia na wywóz ciała z Polski. Trumna przed otrzymaniem pozwolenia od właściwego sanepidu jest sprawdzana oraz plombowana.

Wyszukując informacji na temat cennika transportu zwłok na Ukrainę, znajdziecie Państwo wiele ofert, jednak ze względu na fakt, że jesteśmy bezpośrednim wykonawcą usługi i nie korzystamy z firm podwykonawczych, możemy zapewnić bardzo konkurencyjne ceny oraz zagwarantować kompleksowość usługi. Całkowitą wycenę przewozu, ustalamy podczas pierwszego kontaktu, gwarantując przy tym, że nie zaskoczą Państwa niespodziewane, dodatkowe opłaty. W ramach usługi doradzamy również w kwestiach otrzymania zasiłku pogrzebowego w Polsce. Ceny transportu zwłok na Ukrainę zaczynają się już od 2000 zł. Przykładowy kosztorys możecie Państwo znaleźć w naszym cenniku. W celu uzyskania szczegółowej wyceny prosimy o kontakt pod całodobowym numerem telefonu +48509491739.

Zadzwoń teraz

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.