Transport zwłok na Ukrainę

Aby zorganizować przewóz zwłok lub urny z Ukrainy do Polski lub z Polski na Ukrainę należy:

Od czasu, gdy Polska stała się wschodnią granicą Unii Europejskiej oraz strefy Shengen, nasz kraj, stał się atrakcyjnym rynkiem pracy oraz edukacyjnym dla naszych wschodnich sąsiadów. Każdego miesiąca wielu obywateli Ukrainy przekracza granicę Polski.

Niestety jak pokazują dane, wiele osób pochodzenia Ukraińskiego również umiera na terenie Polski. Dla rodzin osób zmarłych jest to bardzo bolesny moment, szczególnie, gdy śmierć nastąpi za granicami kraju i trzeba zorganizować sprowadzenie ciała na Ukrainę.

Sprowadzenie zwłok, urn oraz szczątków ludzkich z Ukrainy do Polski oraz z Polski na Ukrainę jest to zlecenie, które wymaga od Państwa skorzystanie ze specjalistycznej firmy. Nasz zakład wykonuje usługi związane z przewozem zmarłych od blisko 30 lat. Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz strefy Shchengen Ukraina stała się jednym z najczestszych kierunków do których jeżdżą nasze karawany. Transportujemy zmarłych obywateli Ukrainy głównie do takich miast jak Lwów, Kijów, Odessa, Chmielnicki, Winnica, Krzywy Róg, Zaporoże. Nasze karawany mijają granice Ukraińską przeważnie w Medyce, Korczowa-Krakowiec, Hrebenne, Berdyszcze, Zosin-Uściług oraz Kościenko-Smolnica. Jeśli znaleźliście sie Państwo w tak trudnej i nieprzewidywalnej sytuacji jaka jest zgon bliskiej osoby w Polsce. Prosimy o kontakt. Z pewnością pomożemy.

Transport zwłok na Ukrainę 

Jeśli potrzebują Państwo zorganizować transport zwłok na Ukrainę, Zakład Pogrzebowy EFEZ oferuje swoje usługi. Wiemy, że w sytuacji, gdy zgon bliskiej osoby następuje za granicami kraju, wiąże się to z jeszcze większym zagubieniem i brakiem dostatecznych informacji, co należy wówczas zrobić. W zdecydowanej większości rodzina osoby zmarłej decyduje się na przewóz zwłok z Ukrainy do Polski. Warto wówczas postawić na sprawdzoną firmę, która zajmuje się międzynarodowym transportem zwłok. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, by usługi transportu zmarłych na Ukrainę były na jak najwyższym poziomie jakościowym. Każdy przewóz trumny bądź urny z prochami z Ukrainy lub na Ukrainę wykonujemy kompleksowo, wraz z pozyskaniem wszelkiej dokumentacji w imieniu rodzin osób zmarłych.

Potrzebujesz pomocy?

Transport zwłok z Polski na Ukrainę – wymagane dokumenty

Aby zorganizować transport zwłok na Ukrainę, wymagane jest uzyskanie zaświadczenia od ukraińskiego zarządcy cmentarza, zezwolenia z polskiego sanepidu oraz pozwolenia od ukraińskiego konsula. W ramach usługi przewozu zwłok do Ukrainy pozyskujemy w Państwa imieniu niezbędne dokumenty wraz z tłumaczeniami aktów zgonu na język ukraiński przez tłumacza przysięgłego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór trumien i urn. Wieloletnie doświadczenie oraz kilkaset wykonanych przewozów pozwoliło nam wyspecjalizować się w transporcie zwłok na Ukrainę.

Posiadamy niezbędne kompetencje do załatwienia wszelkich formalności związanych z przewozem trumien oraz urn z prochami z Polski do Ukrainy. Przewóz wykonujemy specjalnie przeznaczonymi do tego celu karawanami pogrzebowymi. Na życzenie rodziny osoby zmarłej, oferujemy usługi kremacji w Polsce. Najważniejszą kwestią jest nas szacunek do osoby zmarłej, dlatego też nasi wyspecjalizowani pracownicy przygotują osobę na czas transportu z zachowaniem najwyższej etyki zawodowej. Staramy się, aby czas załatwienia wszelkich formalności skrócić do minimum, stąd też transport zwłok na Ukrainę zwykle nie przekracza trzech dni, od momentu przyjęcia zlecenia.

Transport zwłok na Ukrainę –  cennik

Cennik transportu zwłok na Ukrainę oraz urn z prochami obywateli Ukrainy z Polski zależy od kilku składowych. Są to między innymi:

  • liczba kilometrów, jakie musimy przejechać do miejsca docelowego,
  • miejsce, do którego będziemy przewozić trumnę lub urnę,
  • wybór trumny bądź urny.

Do transportu zmarłych na Ukrainę bądź z Ukrainy wykorzystujemy trumny drewniane (również dębowe) z wkładem metalowym. Jest to konieczne do otrzymania zezwolenia na wywóz ciała z Polski. Trumna przed otrzymaniem pozwolenia od właściwego sanepidu jest sprawdzana oraz plombowana.

Wyszukując informacji na temat cennika transportu zwłok na Ukrainę, znajdziecie Państwo wiele ofert. Ze względu na fakt, że jesteśmy bezpośrednim wykonawcą usługi i nie korzystamy z firm podwykonawczych, możemy zapewnić bardzo konkurencyjne ceny oraz zagwarantować kompleksowość usługi przewozu zmarłych z Ukrainy. Całkowitą wycenę przewozu ustalamy podczas pierwszego kontaktu, gwarantując przy tym, że nie zaskoczą Państwa niespodziewane, dodatkowe opłaty. W ramach usługi doradzamy również w kwestiach otrzymania zasiłku pogrzebowego w Polsce. Ceny transportu zwłok na Ukrainę zaczynają się już od 2000 zł. Przykładowy kosztorys możecie Państwo znaleźć w naszym cenniku. W celu uzyskania szczegółowej wyceny prosimy o kontakt pod całodobowym numerem telefonu +48509491739.

Organizujemy również przewóz zwłok z innych krajów europejskich – w naszej ofercie znajduje się między innymi:

Świadczymy także usługi międzynarodowego przewozu zmarłych z innych krajów, jak transport zwłok z Turcji czy transport zwłok z Egiptu.

Potrzebujesz pomocy?

4.7/5 - (3 głosy)
Call Now Button