Transport zmarłych z Niemiec

Aby zorganizować przewóz zwłok lub urny z Niemiec do Polski lub z Polski do Niemiec:

W ramach usługi transportu trumny/urny z Niemiec do Polski pozyskujemy w Państwa imieniu następujące dokumenty:

Przewóz zwłok, urn czy szczątków ludzkich z Niemiec do Polski wymaga skorzystania z usług firm specjalizujących się w tej dziedzinie. Od 30 lat profesją firmy Efez jest międzynarodowy transport zmarłych, urn oraz szczątków ludzkich z Niemiec do Polski. Świadczymy usługi kompleksowo na najwyższym poziomie oraz z zachowaniem najwyższych standardów. Jest to możliwe dzięki wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu.

Od kiedy Polska weszła do Unii Europejskiej bardzo liczna grupa Polaków wyjechała do Niemiec. W tym czasie wiele osób założyło w Niemczech rodziny i zostało na stałe, jeszcze inna część jest tam, w celach zarobkowych z planami powrotu do Polski.

Niestety wraz ze wzrostem ilości naszych rodaków w Niemczech, wzrosła również ilość zgonów. Gdy śmierć nastąpiła za granicą, rodzina zmarłego znajduje sie w trudnej sytuacji w której musi wybrać firmę, która wykonuje transport zmarłych lub urn z Niemiec do Polski. Niewątpliwie w tak trudnej sytuacji szukacie Państwo firmy, która wykona tą usługę kompleksowo, szybko i niedrogo.

Nie łatwym zadaniem jest weryfikacja firmy która wykonuje międzynarodowy transport zwłok tylko poprzez rozmowe telefoniczną lub stronę internetową. Jednak 30 letnie doświadczenie oraz setki zadowolonych z usługi klientów jest z pewnością argumentem przemawiającym za tym, że wykonamy dla Państwa usługę transportuzgodnie z Państwa oczekiwaniami, kompleksowo, niedrogo oraz z zachowaniem wszelkich standardów jakościowych.

Aby rozpocząć procedurę transportu zwłok lub urny z Niemiec do Polski, prosimy o kontakt z pod całodobowym numerem kontaktowym +48-509-491-739

DOKUMENTY

Wypełnione dokumenty prosimy przesłać na nasz adres mailowy:

Transport zwłok z Niemiec

Zlecając sprowadzenie zwłok z Niemiec, niewątpliwie szukamy firmy kompetentnej oraz o nieposzlakowanej opinii. Nasza firma świadczy usługi na rynku funeralnym od kilkunastu lat, dlatego mogą mieć Państwo pewność, iż oferowane przez nas usługi są zawsze realizowane z dbałością o najwyższą jakość oraz profesjonalizm. Ponadto, zawsze wykazujemy się zrozumieniem, dlatego oferujemy swoją pomoc w sprawach dotyczących organizacji pogrzebu, jak również uzyskania zasiłku pogrzebowego.

W ciągu ostatnich lat, wykonaliśmy setki zleceń, co sprawiło, że przewóz zwłok z Niemiec do Polski stał się jednym z naszych podstawowych kierunków, do którego każdego tygodnia wysyłamy karawany pogrzebowe. Ufając naszemu doświadczeniu, mogą mieć Państwo pewność, że usługa wykonana będzie kompleksowo oraz z zachowaniem najwyższych standardów, jak również z poszanowaniem dla zmarłego.

Na życzenie rodziny osoby zmarłej, oferujemy swoją pomoc również w uzyskaniu wszelkich dokumentów, które są niezbędne podczas transportu, jak również pochówku osoby zmarłej w Polsce, są to między innymi Todes Bescheinigung, Sterbeurkunde, Leichenpass, pozwolenie ze starostwa na transport oraz pochówek w Polsce, pozwolenie właściwego konsula (Berlin, Monachium, Kolonia, Hamburg) na transport trumny bądź urny do Polski. W ramach usługi, gwarantujemy przetłumaczenie niemieckich dokumentów na język polski przez naszego tłumacza przysięgłego. 

Przed złożeniem ciała do trumny za granicą, nasi wykwalifikowani pracownicy zadbają o ubranie oraz przygotowanie osoby zmarłej do godnego przewozu. W swojej pracy kierujemy się najwyższą etyką zawodową, a godność osoby zmarłej jest dla nas najważniejsza. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z bezpłatnej porady, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 509491739

Transport zwłok z Niemiec do Polski – cennik

Na całkowitą cenę usługi wpływa kilka czynników, są to między innymi miejsce, z jakiego będziemy organizować przewóz, zakres usług, koszty miejscowe, wybór trumny, a jeśli będzie to transport prochów – urny. Należy tutaj zaznaczyć, iż na transport zwłok z Niemiec do Polski, niezbędna jest specjalna trumna z wkładem metalowym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką ofertę tego typu trumien (również dębowych). Ze względu na kilka pozycji, które wpływają na całkowity koszt przewozu ciała lub prochów z Niemiec do Polski, niemożliwe jest ustalenie jednoznacznej ceny, jednak priorytetem jest, aby nasi Klienci poznali całkowitą wycenę usługi jeszcze przed rozpoczęciem procedury. Każdą usługę, związaną z  transportem zwłok z Niemiec wyceniamy indywidualnie podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, co gwarantuje, że nie zaskoczą Państwa, żadne niespodziewane i dodatkowe koszty.

W zakładce ‘transport zwłok z Niemiec do Polski cennik’ mogą Państwo zobaczyć przykładową wycenę. Poza samą usługą przewozu, doradzamy w kwestiach pochówku oraz pośredniczymy w zakresie uzyskania zasiłku pogrzebowego. Dysponujemy również szeroką ofertą ubrań dla osób zmarłych oraz oferujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe.  W związku z tym, że nie korzystamy z usług pośredników i jesteśmy bezpośrednim wykonawcą przewozów, gwarantujemy konkurencyjne ceny. Decydując się na współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na pełne zrozumienie oraz wsparcie podczas tych trudnych chwil.

Zadzwoń teraz