Transport zwłok z Niemiec

Przewóz zwłok, urn czy szczątków ludzkich z Niemiec do Polski wymaga skorzystania z usług firm specjalizujących się w tej dziedzinie. Od 30 lat profesją firmy Efez jest międzynarodowy transport zmarłych, urn oraz szczątków ludzkich z Niemiec do Polski. Świadczymy usługi kompleksowo na najwyższym poziomie oraz z zachowaniem najwyższych standardów. Jest to możliwe dzięki wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu.

Aby zorganizować przewóz zwłok lub urny z Niemiec do Polski lub z Polski do Niemiec należy:

W ramach usługi transportu trumny/urny z Niemiec do Polski pozyskujemy w Państwa imieniu następujące dokumenty:

Od kiedy Polska weszła do Unii Europejskiej bardzo liczna grupa Polaków wyjechała do Niemiec. W tym czasie wiele osób założyło w Niemczech rodziny i zostało na stałe, jeszcze inna część jest tam, w celach zarobkowych z planami powrotu do Polski.

Niestety wraz ze wzrostem ilości naszych rodaków w Niemczech, wzrosła również ilość zgonów. Gdy śmierć nastąpiła za granicą, rodzina zmarłego znajduje sie w trudnej sytuacji w której musi wybrać firmę, która wykonuje transport zmarłych lub urn z Niemiec do Polski. Niewątpliwie w tak trudnej sytuacji szukacie Państwo firmy, która wykona tą usługę kompleksowo, szybko i niedrogo.

Nie łatwym zadaniem jest weryfikacja firmy która wykonuje międzynarodowy transport zwłok tylko poprzez rozmowe telefoniczną lub stronę internetową. Jednak 30 letnie doświadczenie oraz setki zadowolonych z usługi klientów jest z pewnością argumentem przemawiającym za tym, że wykonamy dla Państwa usługę transportu zgodnie z Państwa oczekiwaniami, kompleksowo, niedrogo oraz z zachowaniem wszelkich standardów jakościowych.

Aby rozpocząć procedurę transportu zwłok lub urny z Niemiec do Polski, prosimy o kontakt z pod całodobowym numerem kontaktowym +48-509-491-739

DOKUMENTY

Wypełnione dokumenty prosimy przesłać na nasz adres mailowy:

Transport zwłok z Niemiec
Jeśli potrzebujecie Państwo sprowadzić ciało bliskiej osoby z Niemiec do Polski prosimy o kontakt pod całodobowym numerem telefonu:

(W naszej firmie, porady oraz wycena są zawsze bezpłatne!)
Świadczymy również usługi kremacji oraz transportu urny.

Separator

Transport zwłok z Niemiec

Każdego roku na terenie Niemiec umiera wielu Polaków. W zdecydowanej większości rodziny osób zmarłych decydują się na transport zwłok z Niemiec do Polski oraz pochówek na miejscowych cmentarzach. Aby zorganizować sprowadzenie ciała z Niemiec oraz pochówek w Polsce, niezbędne jest skorzystanie z usług wyspecjalizowanej w tej dziedzinie firmy. Nasz Zakład Pogrzebowy EFEZ świadczy profesjonalne usługi transportu zmarłych, urn oraz szczątków ludzkich z zagranicy do Polski i z Polski za granicę. Usługi przewozu zwłok z Niemiec wykonujemy profesjonalnie i szybko, a także kompleksowo pomagamy we wszelkich aspektach związanych z międzynarodowym transportem zwłok. Zapewniamy pełne wsparcie z zachowaniem najwyższych standardów europejskich.

Potrzebujesz pomocy?

Transport zwłok z Niemiec – usługi na najwyższym poziomie


Zlecając sprowadzenie zwłok z Niemiec, niewątpliwie szukamy firmy kompetentnej oraz o nieposzlakowanej opinii. Nasz zakład świadczy usługi na rynku funeralnym od kilkunastu lat, dlatego mogą mieć Państwo pewność, iż wszystkie szczegóły są przez zawsze realizowane z dbałością o najwyższą jakość oraz profesjonalizm. Ponadto, zawsze wykazujemy się zrozumieniem, dlatego oferujemy swoją pomoc w sprawach dotyczących organizacji pogrzebu, jak również uzyskania zasiłku pogrzebowego. W ciągu ostatnich lat wykonaliśmy setki zleceń, co sprawiło, że przewóz zwłok z Niemiec do Polski stał się jednym z naszych podstawowych kierunków, do którego każdego tygodnia wysyłamy karawany pogrzebowe. Ufając naszemu doświadczeniu mogą mieć Państwo pewność, że usługa wykonana będzie kompleksowo oraz z zachowaniem najwyższych standardów, jak również z poszanowaniem godności osoby zmarłej.

Na życzenie rodziny osoby zmarłej, oferujemy swoją pomoc również w uzyskaniu wszelkich dokumentów, które są niezbędne podczas transportu, jak również pochówku osoby zmarłej w Polsce, są to między innymi Todes Bescheinigung, Sterbeurkunde, Leichenpass, pozwolenie ze starostwa na transport oraz pochówek w Polsce, pozwolenie właściwego konsula (Berlin, Monachium, Kolonia, Hamburg) na transport trumny bądź urny do Polski. W ramach usługi, gwarantujemy przetłumaczenie niemieckich dokumentów na język polski przez naszego tłumacza przysięgłego.

Przed złożeniem ciała do trumny za granicą, nasi wykwalifikowani pracownicy zadbają o ubranie oraz przygotowanie osoby zmarłej do godnego przewozu. W swojej pracy kierujemy się najwyższą etyką zawodową, a godność osoby zmarłej jest dla nas najważniejsza. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z bezpłatnej porady, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 509491739

Transport zwłok z Niemiec do Polski – cennik

Na całkowitą cenę usługi wpływa kilka czynników – są to między innymi:

  • miejsce, z jakiego będziemy organizować przewóz,
  • zakres usług,
  • koszty miejscowe,
  • wybór trumny, a jeśli będzie to transport prochów – urny.

Należy tutaj zaznaczyć, iż do transportu zwłok z Niemiec do Polski niezbędna jest specjalna trumna z wkładem metalowym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką ofertę tego typu trumien (również dębowych). Ze względu na kilka pozycji, które wpływają na całkowity koszt przewozu ciała lub prochów z Niemiec do Polski, niemożliwe jest ustalenie jednoznacznej ceny, jednak priorytetem jest, aby nasi Klienci poznali całkowitą wycenę usługi jeszcze przed rozpoczęciem procedury. Każdą usługę, związaną z transportem zwłok z Niemiec wyceniamy indywidualnie podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Gwarantuje to, że nie zaskoczą Państwa żadne niespodziewane i dodatkowe koszty.

W zakładce: transport zwłok z Niemiec do Polski: cennik mogą Państwo zobaczyć przykładową wycenę. Poza samą usługą przewozu zwłok z Niemiec do Polski, doradzamy w kwestiach pochówku oraz pośredniczymy w zakresie uzyskania zasiłku pogrzebowego. Dysponujemy również szeroką ofertą ubrań dla osób zmarłych oraz oferujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe. W związku z tym, że nie korzystamy z usług pośredników i jesteśmy bezpośrednim wykonawcą przewozów, gwarantujemy konkurencyjne ceny. Decydując się na współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na pełne zrozumienie oraz wsparcie podczas tych trudnych chwil.

Oprócz transportu zwłok z Niemiec do Polski świadczymy również usługi międzynarodowego transportu zwłok z innych krajów europejskich, między innymi:

Świadczymy również usługi międzynarodowego przewozu zmarłych z innych krajów, jak transport zwłok z Turcji czy transport zwłok z Egiptu.

Potrzebujesz pomocy?

4.6/5 - (37 głosy)
Call Now Button