...

Transport zwłok z Niemiec

Aby zorganizować przewóz zwłok lub urny z Niemiec do Polski lub z Polski do Niemiec:

W ramach usługi transportu trumny/urny z Niemiec do Polski pozyskujemy w Państwa imieniu następujące dokumenty:

Przewóz zwłok, urn czy szczątków ludzkich z Niemiec do Polski wymaga skorzystania z usług firm specjalizujących się w tej dziedzinie. Od 30 lat profesją firmy Efez jest międzynarodowy transport zmarłych, urn oraz szczątków ludzkich z Niemiec do Polski. Świadczymy usługi kompleksowo na najwyższym poziomie oraz z zachowaniem najwyższych standardów. Jest to możliwe dzięki wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu.

Od kiedy Polska weszła do Unii Europejskiej bardzo liczna grupa Polaków wyjechała do Niemiec. W tym czasie wiele osób założyło w Niemczech rodziny i zostało na stałe, jeszcze inna część jest tam, w celach zarobkowych z planami powrotu do Polski.

Niestety wraz ze wzrostem ilości naszych rodaków w Niemczech, wzrosła również ilość zgonów. Gdy śmierć nastąpiła za granicą, rodzina zmarłego znajduje sie w trudnej sytuacji w której musi wybrać firmę, która wykonuje transport zmarłych lub urn z Niemiec do Polski. Niewątpliwie w tak trudnej sytuacji szukacie Państwo firmy, która wykona tą usługę kompleksowo, szybko i niedrogo.

Nie łatwym zadaniem jest weryfikacja firmy która wykonuje międzynarodowy transport zwłok tylko poprzez rozmowe telefoniczną lub stronę internetową. Jednak 30 letnie doświadczenie oraz setki zadowolonych z usługi klientów jest z pewnością argumentem przemawiającym za tym, że wykonamy dla Państwa usługę transportuzgodnie z Państwa oczekiwaniami, kompleksowo, niedrogo oraz z zachowaniem wszelkich standardów jakościowych.

Aby rozpocząć procedurę transportu zwłok lub urny z Niemiec do Polski, prosimy o kontakt z pod całodobowym numerem kontaktowym +48-509-491-739

DOKUMENTY

Wypełnione dokumenty prosimy przesłać na nasz adres mailowy:

Transport zwłok z Niemiec

Zlecając sprowadzenie zwłok z Niemiec, niewątpliwie szukamy firmy kompetentnej oraz o nieposzlakowanej opinii. Nasza firma świadczy usługi na rynku funeralnym od kilkunastu lat, dlatego mogą mieć Państwo pewność, iż oferowane przez nas usługi są zawsze realizowane z dbałością o najwyższą jakość oraz profesjonalizm. Ponadto, zawsze wykazujemy się zrozumieniem, dlatego oferujemy swoją pomoc w sprawach dotyczących organizacji pogrzebu, jak również uzyskania zasiłku pogrzebowego.

W ciągu ostatnich lat, wykonaliśmy setki zleceń, co sprawiło, że przewóz zwłok z Niemiec do Polski stał się jednym z naszych podstawowych kierunków, do którego każdego tygodnia wysyłamy karawany pogrzebowe. Ufając naszemu doświadczeniu, mogą mieć Państwo pewność, że usługa wykonana będzie kompleksowo oraz z zachowaniem najwyższych standardów, jak również z poszanowaniem dla zmarłego.

Na życzenie rodziny osoby zmarłej, oferujemy swoją pomoc również w uzyskaniu wszelkich dokumentów, które są niezbędne podczas transportu, jak również pochówku osoby zmarłej w Polsce, są to między innymi Todes Bescheinigung, Sterbeurkunde, Leichenpass, pozwolenie ze starostwa na transport oraz pochówek w Polsce, pozwolenie właściwego konsula (Berlin, Monachium, Kolonia, Hamburg) na transport trumny bądź urny do Polski. W ramach usługi, gwarantujemy przetłumaczenie niemieckich dokumentów na język polski przez naszego tłumacza przysięgłego. 

Przed złożeniem ciała do trumny za granicą, nasi wykwalifikowani pracownicy zadbają o ubranie oraz przygotowanie osoby zmarłej do godnego przewozu. W swojej pracy kierujemy się najwyższą etyką zawodową, a godność osoby zmarłej jest dla nas najważniejsza. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z bezpłatnej porady, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 509491739

Transport zwłok z Niemiec do Polski – cennik

Na całkowitą cenę usługi wpływa kilka czynników, są to między innymi miejsce, z jakiego będziemy organizować przewóz, zakres usług, koszty miejscowe, wybór trumny, a jeśli będzie to transport prochów – urny. Należy tutaj zaznaczyć, iż na transport zwłok z Niemiec do Polski, niezbędna jest specjalna trumna z wkładem metalowym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką ofertę tego typu trumien (również dębowych). Ze względu na kilka pozycji, które wpływają na całkowity koszt przewozu ciała lub prochów z Niemiec do Polski, niemożliwe jest ustalenie jednoznacznej ceny, jednak priorytetem jest, aby nasi Klienci poznali całkowitą wycenę usługi jeszcze przed rozpoczęciem procedury. Każdą usługę, związaną z  transportem zwłok z Niemiec wyceniamy indywidualnie podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, co gwarantuje, że nie zaskoczą Państwa, żadne niespodziewane i dodatkowe koszty.

W zakładce ‘transport zwłok z Niemiec do Polski cennik’ mogą Państwo zobaczyć przykładową wycenę. Poza samą usługą przewozu, doradzamy w kwestiach pochówku oraz pośredniczymy w zakresie uzyskania zasiłku pogrzebowego. Dysponujemy również szeroką ofertą ubrań dla osób zmarłych oraz oferujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe.  W związku z tym, że nie korzystamy z usług pośredników i jesteśmy bezpośrednim wykonawcą przewozów, gwarantujemy konkurencyjne ceny. Decydując się na współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na pełne zrozumienie oraz wsparcie podczas tych trudnych chwil.

Zadzwoń teraz

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.