...

Sprowadzenie zwłok z Holandii do Polski

Aby zorganizować transport zwłok z Holandii do Polski należy:

W ramach transportu zwłok z Holandii do Polski pozyskujemy w Państwa imieniu:

Ile kosztuje transport zwłok z zagranicy do Polski?

Każdego roku wielu Polaków umiera na terenie Holandii. Powodów zgonów może być wiele, min. Choroby, wypadki, morderstwa czy samobójstwa.
W zdecydowanej większości rodziny osób zmarłych decydują się na transport zwłok z Holandii do Polski oraz pochówek na miejscowych cmentarzach.
Aby zorganizować transport ciała z Holandii oraz pochówek w Polsce, niezbędne jest skorzystanie z usług wyspecjalizowanej w tej dziedzinie firmy. 
Jeśli spotkała Państwa tak przykra sytuacja jaką niewątpliwie jest śmierć bliskiej osoby w Holandii, polecamy skrzystać z usług naszej firmy. Ze względu na doświadcznienie w transporcie trumien oraz urn z Holandii, gwarantujemy najwyższą jakość usług z zachowaniem etyki zawodowej. W imieniu rodziny osoby zmarłej, załatwiamy wszelką dokumentację, na Państwa życzenie organizujemy również kremacje na terenie Holandii. Ponieważ Holandia znajduje się w niedużej odległości od Polski transport odbywa się drogą lądową przy użyciu karawanu pogrzebowego. 

DOKUMENTY

Wypełnione dokumenty prosimy przesłać na nasz adres mailowy:

Transport zwłok z Holandii

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak odpowiedzialnym zadaniem oraz jak dużym zaufaniem darzą nas Klienci zlecający transport zwłok z Holandii do Polski, dokładamy wszelkich starań, aby usługi, które wykonujemy były na jak najwyższym poziomie jakościowym. Każdy przewóz trumny bądź urny z Holandii wykonujemy kompleksowo, wraz z pozyskaniem wszelkiej dokumentacji w imieniu rodzin osób zmarłych.

Transport zwłok z Holandii do Polski realizujemy na podstawie zezwolenia Polskiego konsula w Hadze. Aby otrzymać pisemne pozwolenie oraz wykonać transport zwłok z Holandii zgodnie z obowiązującymi przepisami, niezbędne jest użycie specjalnej trumny z wkładem metalowym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór tego typu trumien olchowych, bukowych, jak również dębowych.

Poza tradycyjnym sprowadzeniem ciała, oferujemy również kremację na terenie Holandii oraz transport urny z prochami do Polski. W ramach usługi ubierzemy osobę zmarłą przed złożeniem do trumny oraz przygotujemy ciało do transportu i pochówku w Polsce. Poza usługami przewozu, oferujemy szeroki zakres usług pogrzebowych. Wraz z trumną lub urną, dostarczamy naszym Klientom przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego niezbędne dokumenty.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam usprawnić proces załatwiania wszelkiej dokumentacji do takiego stopnia, że większość przewozów realizujemy w ciągu 3 dni od przyjęcia zlecenia. Niezbędną dokumentację wystarczy nam przesłać e-mailem, a nasi pracownicy zajmą się resztą. Ponieważ Holandia, znajduje się w niedużej odległości od Polski, transport wykonujemy drogą lądową, wykorzystując specjalnie przeznaczone do tego celu karawany pogrzebowe.

Transport zwłok z Holandii do Polski – Cena

Na całkowitą wycenę usługi składa się kilka zmiennych aspektów, są to między innymi miejscowość w Holandii, z której będziemy odbierać ciało lub prochy zmarłego, miejsce, do którego będziemy przewozić trumnę lub urnę, wybór trumny lub urny czy typ usługi (transport zwłok z Holandii czy Kremacja). Dlatego, niemożliwe jest podanie jednej uniwersalnej wyceny usługi.

Przykładowy kosztorys przewozu, można znaleźć na naszej stronie w zakładce ’transport zwłok z Holandii do Polski cena’. Zależy nam, aby Klienci już na początku naszej współpracy wiedzieli, jaki jest całkowity koszt usługi związanej ze sprowadzeniem ciała lub prochów zmarłego do Polski, dlatego ostateczną wycenę ustalamy już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej.

Jako firma z długoletnim doświadczeniem oferujemy również usługi związane z pośrednictwem oraz doradztwem w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego w Polsce. Jeśli chcieliby Państwo otrzymać w pełni darmową poradę bądź wycenę, zachęcamy do kontaktu pod całodobowym numerem telefonu 509-491-739.

Zadzwoń teraz

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.